Technik prodeje/ technická podpora ex

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 20 000 - 25 000
Místo výkonu: Kolín
Délka úvazku: Na dobu určitou
Zaměstnavatel: MANAG a. s.
Požadované vzdělání: Střední - vyučen s maturitou (nástavba) / Střední - vyučen / Střední - s maturitou
Požadované jazyky: Anglický jazyk

Informace o pozici

Náplň práce:

  • zpracování poptávek, nabídek, kalkulací, dokumentace
  • komunikace se zákazníky a dodavateli
  • příprava finančních a časových plánů realizace
  • samostatné řízení zakázek
  • příprava podkladů pro výběrová řízení

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického zaměření (elektro, MaR)
  • uživatelská znalost práce s PC – MS Office (Outlook, Word, Excel)
  • ŘP sk. B
  • samostatnost, zodpovědnost, smysl pro detail, flexibilita
  • AJ na komunikativní úrovni, NJ/RJ výhodou

Nabízíme:

  • samostatnou tvůrčí práci
  • školení a certifikace v oboru
  • možnost kariérního růstu
  • motivující mzdové ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • flexibilní pracovní dobu
  • mobilní telefon, notebook
  • 25 dní dovolené
  • příspěvky na stravování
  • firemní akce
  • místo výkonu práce: Kolín
  • nástup možný ihned
  • smlouva na dobu určitou, následně prodloužení na neurčitou

Náborový bonus 10.000,– Kč vyplacen po zkušební době

MANAG a. s.

Více než 25 let dodáváme řešení pro průmysl v oborech řízení technologických procesů, rozvody nízkého napětí, prostředí… Více

724626228

Požadované schopnosti a osobnostní předpoklady:

Řidičský průkaz skupiny B Osobní odpovědnost

Týden dovolené navíc Služební telefon i pro soukromé účely Služební notebook i pro soukromé účely Flexibilní pracovní doba

Kontaktní údaje

MANAG a. s.

Průmyslová zóna Šťáralka 909, Kolín

Kontaktní osoba: Nicole Rauvolfová

724626228