Obsluha cnc stroje, dělník ve výrobě

Převzato z Úřadu práce Převzato z Úřadu práce ČR.

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 25 000 - 32 000
Místo výkonu: Sulovice 57, Svatý Mikuláš, 284 01 Kutná Hora 1
Zaměstnavatel: DOMbau - fasádní…
Požadované vzdělání: Nerozhoduje

Náplň práce: nastavení výrobních programů CNC stroje na PC, obsluha a údržba CNC, manipulace s velkoformátovým materiálem pro zakládání do CNC stroje prostřednictví manipulátoru, manipulace s vysokozdvižným vozíkem, Požadujeme: výhodou znalost softwaru AlphaCAM, MS Office, vyučen v oboru truhlář, flexibilní, odpovědný a pečlivý přístup k práci Nabízíme: firma nabízí zázemí malé firmy a individuální přístup k zaměstnanci, zvláštní prémie, zakázkové odměny, příspěvek na stravování V případě zájmu zasílejte své životopisy na uvedený email. Místo výkonu práce: Sulovice 57 – Bernardov

Kontaktní údaje

DOMbau - fasádní systém s.r.o.

Kontaktní osoba: Radek Černý