Účetní / obchodní referentka

Převzato z Úřadu práce Převzato z Úřadu práce ČR.

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 20 000 - 23 000
Místo výkonu: Zbraslavice 394, 285 21 Zbraslavice
Zaměstnavatel: CHARVÁT Group s.r.o.
Požadované vzdělání: Nerozhoduje

Náplň práce: komunikace se stávajícími zákazníky, tvorba objednávek, fakturace, účtování. Požadujeme: min. SŠ vzdělání ekonomického směru, praxe a znalost programu Helios výhodou, spolehlivost, samostatnost, pečlivost. Nabízíme: zázemí stabilní české společnosti, práce na HPP, příspěvek na stravné, příspěvek na životní pojištění, 2 dny dovolené navíc. Životopisy zasílejte elektronicky na uvedený e-mail: ruzickova@charvat-chs.cz. Místo práce Zbraslavice 394

CHARVÁT Group s.r.o.

Naší hlavní aktivitou je průmyslová hydraulika, kde firma CHARVÁT Group s.r.o. zaujímá rozhodující podíl ve výrobě a… Více

Zbraslavice 394, Zbraslavice

Kontaktní osoba: Martina Růžičková