Vedoucí směny/ shift supervisor

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Místo výkonu: Kutná Hora
Délka úvazku: Na dobu neurčitou
Zaměstnavatel: Foxconn Technology…
Požadované vzdělání: Střední - vyučen s maturitou (nástavba)
Požadované jazyky: Anglický jazyk

Informace o pozici

VEDOUCÍ SMĚNY

Hledáme přirozenou autoritu, která povede svoji směnu a bude se podílet na dobrých výsledcích celého oddělení.

Náplň práce: Dáme Vám 40členný tým techniků, operátorů a podporu od zkušených kolegů. Budete denně plánovat činnosti kolegů a určovat priority, abychom udrželi vysoký standart našeho oddělení. Jako vedoucí budete rozhodovat o rozvoji zaměstnanců a jejich tréninkovém plánu. Očekáváme: Očekáváme SŠ vzdělání. Zkušenost s vedením lidí je důležitá, neboť budete mít na starosti větší tým kolegů. Anglický jazyk není podmínkou, ale výhodou. Předchozí zkušenost z výrobního závodu je výhodou. Co nabízíme? Smlouvu na dobu neurčitou Benefitní program ze kterého si vybere každý (divadlo, kino, fitness, wellness, nákupy v lékárně, vzdělávání a spousta jiných) Vybavené fitko přímo u nás Dochází k nám lektoři, kteří se snaží zlepšovat naši angličtinu. Také Vás velmi rádi podpoříme v kariéře pomocí odborných kurzů 25 dnů dovolené Myslíme na Vás i v pozdějším věku, proto dáváme příspěvek na penzijní pojištění K obědu nabízíme výběr jídla z mezinárodní kuchyně, a to za 21,–Kč. V neposlední řadě je třeba zmínit příjemný kolektiv a řadu teambuildingo­vých akcí

Kontakt: Mgr.Kateřina Kounická Náborová specialistka FOXCONN Technology CZ, s.r.o. Karlov 245, 284 01 Kutna Hora, Czech Republic Direct: (+420) 32753 8292 Cell: (+420) 735198910 Email: kkounicka@cz.foxconn.com

Požadované schopnosti a osobnostní předpoklady:

Trestní bezúhonnost Řidičský průkaz skupiny B příjemné vystupování praxe 1-2 roky Osobní odpovědnost Nadšení Loajalita dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti

Závodní stravování- 6 Kč Zaměstnanecké slevy Vzdělávání Stravenky Služební telefon i pro soukromé účely Skvělý tým příspěvek na závodní stravování Příspěvěk na vzdělávání Pravidelné prémie/Bonusy penzijní pojištění Outdoorové hřiště Multisport karta kvalitní zázemí jazykové kurzy Firemní posilovna Firemní akce finanční jistota

Kontaktní údaje

Foxconn Technology CZ s.r.o.

Karlov 245, Kutná Hora

Kontaktní osoba: Kateřina Kounická

+420 327 538292