Technický pracovník - chemik se zaměřením na elektrochemii

Převzato z Úřadu práce Převzato z Úřadu práce ČR.

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 20 000 - 30 000
Místo výkonu: ELCHEMCo, spol. s r.o. P, Zruč nad Sázavou 599, 285 22 Zruč nad Sázavou 1
Zaměstnavatel: ELCHEMCo, spol. s r.o.
Zaměstnavatel: ELCHEMCo, spol. s r…
Požadované vzdělání: Nerozhoduje

Náplň práce: zajištění chemické výroby vlastních chemických produktů, zpracování bezpečnostních listů, sledování legislativních požadavků a jejich aplikace v praxi, např. CLP, REACH, ROHS apod., testování zalévacích hmot a výroba vzorků. Požadujeme: min. středoškolské vzdělání v oboru nebo odpovídající prokazatelná praxe, jazyky: čeština, angličtina výhodou, uživatelská znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B, komunikační schopnosti na dobré úrovni, ochota učit se novým věcem, samostatnost a zodpovědnost, zkušenosti v oblasti pájení a aplikace zalévacích hmot výhodou. Nabízíme: práce na plný úvazek na dobu neurčitou, stravenky, vzdělávací kurzy/školení, pozice je vhodná i pro absolventy, odpovídající finanční ohodnocení. V případě zájmu pište na uvedený e-mail. Místo výkonu práce: Tomáše Bati 599, Zruč nad Sázavou.

Kontaktní údaje

ELCHEMCo, spol. s r.o.

Kontaktní osoba: František Šramka