Specialista/ka sjednávání schůzek

Typ úvazku: Práce na zkrácený úvazek / Práce na plný úvazek
Typ vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 18 000 - 22 000
Místo výkonu: Kutná Hora
Délka úvazku: Na dobu určitou
Zaměstnavatel: SMERO, spol. s r.o.
Požadované vzdělání: Nerozhoduje

Pro podporu obchodního týmu hledáme vhodné uchazeče na pozici Specialista/ka sjednávání schůzek. Úkolem bude sjednávat schůzky pro obchodníky převážně s novými potenciálními firmami. V případě zájmu pošlete životopis na krivanek.j@smero.cz.

Náplň práce

  • Sjednávání schůzek s potenciálními zákazníky
  • Příprava zákazníka na jednání s obchodním zástupcem
  • Získávání objednávek od nakupujících nebo potenciálních zákazníků

Požadujeme

  • Chuť komunikovat se zákazníky
  • Příjemný kultivovaný projev
  • Samostatnost a zodpovědnost
  • Umění sjednat schůzku
  • Znalost práce na PC (Word, Excel apod.)
  • Čistý rejstřík.

Nabízíme

  • Stabilní práci na HPP
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Mzdové ohodnocení odpovídající pracovní pozici, pracovnímu výkonu, výsledkům apod.
  • Kolektiv, který táhne za jeden provaz.
  • Stravenky
  • MultiSport benefit (permanentka ke vstupům do sportovišť po celé ČR)
  • Zaměstnanecké slevy na odběr zboží a další.

SMERO, spol. s r.o.

SMERO - jsme velkoobchod s kancelářskými potřebami, drogerií, obalovým materiálem, reklamními předměty a dalším… Více

777 750 973

Zaměstnanecké slevy Stravenky Služební telefon i pro soukromé účely

Ortenova 63, Kutná Hora

Kontaktní osoba: Ing. Jan Křivánek

777 750 973