Pracovník výroby elektrických rozvaděčů

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Místo výkonu: Kolín
Délka úvazku: Na dobu určitou
Zaměstnavatel: MANAG a. s.
Požadované vzdělání: Střední - vyučen s maturitou (nástavba) / Střední - vyučen / Střední - s maturitou

Výroba elektrických rozvaděčů pro koncové zákazníky. Vhodné i pro absolventa elektro bez praxe.

Náplň práce: • montáž a kompletace rozváděčů nízkého napětí dle výrobní dokumentace

Hlavní činnosti: • příprava materiálu pro realizaci zakázek • umístění jednotlivých komponentů na montážní panely a do rozvaděčových skříní • označení jednotlivých komponentů • propojení jednotlivých obvodů dle výrobní dokumentace

Požadujeme: • vzdělání Elektro • osvědčení o způsobilosti Vyhl. 50/78 Sb. • samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, smysl pro detail • zkušenosti na obdobné pozici vítány

Nabízíme: • stabilní zaměstnání v čistém a moderním prostředí • jednosměnný provoz • možnost osobního růstu • motivující mzdové ohodnocení • 25 dní dovolené • příspěvek na stravování • místo výkonu práce: Kolín

V případě, že Vás pozice zaujala, zašlete Váš profesní životopis na E-mail eva.krupickova@manag.com, popř. pro více informací volejte 725 980 356.

MANAG a. s.

Více než 25 let dodáváme řešení pro průmysl v oborech řízení technologických procesů, rozvody nízkého napětí, prostředí… Více

725980356

Nabízené benefity:

Týden dovolené navíc Příspěvek na stravování

Kontaktní údaje

MANAG a. s.

Průmyslová zóna Šťáralka 909, Kolín

Kontaktní osoba: Eva Krupičková

725980356