Lektoři poradenských programů

Převzato z Úřadu práce Převzato z Úřadu práce ČR.

Typ vztahu: Dohoda o provedení práce / Dohoda o pracovní činnosti
Plat: 200 Kč
Místo výkonu: AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.KH, obce - Kutná Hora, Čáslav
Zaměstnavatel: AgroKonzulta…
Požadované vzdělání: Nerozhoduje

Pracovní náplň: Vzdělávání uchazečů o zaměstnání v následujících oblastech: Sebepoznávání pro trh práce, Komunikační dovednosti, Sebeprezentace na trhu práce, Orientace na trhu práce, Hledání zaměstnání, Finanční gramotnost, Pracovně právní gramotnost, Poradenství k podnikání Požadujeme: Minimálně úplné střední vzdělání s maturitou, výhodou vysokoškolské vzdělání v jednom z uvedených oborů: psychologie, pedagogika, sociální práce či andragogika (obor akreditovaný podle vysokoškolského zákona na úrovni magisterského studia), Praxe v oboru vzdělávání dospělých, Uživatelská znalost práce na PC, ŘP skupiny B, Komunikační a prezentační dovednosti, empatie, Pozitivní přístup k práci s cílovou skupinou uchazečů o zaměstnání. Nabízíme: Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou zkušeností ve vzdělávání dospělých, Zaškolení, odborné vedení, Práci na DPP nebo smlouvu o lektorské činnosti (faktura) Místo pracoviště: Učebny ve Středočeském a Pardubickém kraji (Nymburk, Kolín, Kutná Hora, Čáslav, Přelouč, Pardubice) V případě zájmu pište nebo volejte na uvedené kontakty.

Kontaktní údaje

AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.

Kontaktní osoba: Jan Šeda

+420 602 463 355