Referent zahraničního obchodu

Převzato z Úřadu práce Převzato z Úřadu práce ČR.

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 20 000 Kč
Místo výkonu: Pražská 162, 286 01 Čáslav
Zaměstnavatel: Zenit,spol.s r.o.
Požadované vzdělání: Nerozhoduje

Náplň práce a požadavky: udržování dobrých vztahů se stávajícími zákazníky, vyhledávání nových obchodních příležitostí v zahraničí, příjem a zpracování objednávek od zákazníků, fakturace, vyřizování celních dokladů, odesílání intrastatu, kompletace dodávek. Požadujeme: aktivní znalost anglického jazyka (slovem i písmem), komunikativnost a loajalitu, příjemné vystupování, podnikatelské myšlení, obchodní schopnosti, uživatelskou znalost práce na PC, samostatnost, spolehlivost, pečlivost. Nabízíme: zázemí stabilní české společnosti, perspektivní práci na HPP, dobré finanční ohodnocení, přátelské pracovní prostředí, podporu celého týmu, důkladné zaškolení. V případě zájmu pište na uvedený email.

Kontaktní údaje

Zenit,spol.s r.o.

Pražská 162/19, Čáslav

Kontaktní osoba: Bc. Petra Potměšilová

+420 327 304 326,725 454 457