Asistent/ka vedení společnosti

Typ úvazku: Práce na zkrácený úvazek
Typ vztahu: Pracovní smlouva / Dohoda o provedení práce / Dohoda o pracovní činnosti
Místo výkonu: Kutná Hora
Délka úvazku: Na dobu neurčitou
Zaměstnavatel: PAVELKA -…
Požadované vzdělání: Střední - s maturitou

Informace o pozici

KDO SI ZAMILUJE SVOU PRÁCI, VYHRAJE PŮLKU ŽIVOTA !!!

Pro administrativní podporu vedení společnosti hledáme nové kolegy/kolegyně, kteří hledají práci na zkrácený úvazek (DPD, DPČ).

Pracovní náplň:
Zajištění agendy kanceláře vedení společnosti
Zabezpečení činností sekretariátu
Příprava a kompletace dokumentů
Organizační zajištění firemních akcí

Naše požadavky:
SŠ vzdělání s maturitou
Práce na PC
Dobré komunikační schopnosti
Samostatnost a pečlivost

Nabízíme:
Práce ve stabilní společnosti
Po dohodě částečně práce z domova
Tvůrčí a perspektivní práce na zajímavých projektech
Firemní benefity (stravování zdarma, telefon, vzdělávací systém atd.)

V případě zájmu, můžete zaslat životopis nebo zavolat. PAVELKA – kontejnery s. r. o. Nádražní 437 284 01 Kutná Hora email: dobraprace@pavelka-kontejnery.cz tel: 727 852 318

PAVELKA - kontejnery s. r. o.

Společnost PAVELKA – kontejnery s. r. o. se zabývá vývojem a kompletními dodávkami vlastních strojírenských výrobků.… Více

727852318

Požadované schopnosti a osobnostní předpoklady:

Osobní odpovědnost

Stravování zdarma Služební telefon i pro soukromé účely Příspěvěk na vzdělávání Flexibilní pracovní doba

Nádražní 437/17, Kutná Hora

Kontaktní osoba: Lukáš Pavelka

727852318