Konstruktér

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 22 000 - 60 000
Místo výkonu: Kutná Hora
Délka úvazku: Na dobu neurčitou
Zaměstnavatel: PAVELKA -…
Požadované vzdělání: Střední - s maturitou

Informace o pozici

KDO SI ZAMILUJE SVOU PRÁCI, VYHRAJE PŮLKU ŽIVOTA !!!

Hledáme nové kolegy/kolegyně, kteří hledají tvůrčí a perspektivní práci na zajímavých projektech !!

Pracovní náplň:
Vývoj a modifikace výrobků
Příprava technické dokumentace
Zpracovávání technických nabídek
Technická podpora projektů při jednání se zákazníkem

Naše požadavky:
VŠ, SŠ strojírenského směru
Znalost konstrukce ve 3D CAD systémech
Časovou flexibilitu, zodpovědnost a samostatnost
Aktivní přístup k řešení problémů

Nabízíme:
Práci ve stabilní výrobní společnosti
Možnost práce odkudkoliv
Osobní přístup a dobrý kolektiv rodinné společnosti
Perspektivu a možnost profesního růstu
Mzdové ohodnocení odpovídající Vašim kvalitám
Zaměstnanecké benefity (stravování zdarma, příspěvek na penzijní připojištění, telefon, příspěvek na dopravu atd.)

V případě zájmu, můžete zaslat životopis nebo zavolat. PAVELKA – kontejnery s. r. o. Nádražní 437 284 01 Kutná Hora email: dobraprace@pavelka-kontejnery.cz tel: 727 852 318

PAVELKA - kontejnery s. r. o.

Společnost PAVELKA – kontejnery s. r. o. se zabývá vývojem a kompletními dodávkami vlastních strojírenských výrobků.… Více

727852318

Stravování zdarma Služební telefon i pro soukromé účely Příspěvěk na vzdělávání příspěvek na dopravu

Nádražní 437/17, Kutná Hora

Kontaktní osoba: Lukáš Pavelka

727852318