Pracovník linky el. rozvaděčů a kabelových svazků/ elektrikář

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Místo výkonu: Kolín
Délka úvazku: Na dobu neurčitou
Zaměstnavatel: DIRAC Industries s.r.o.
Zaměstnavatel: DIRAC Industries s…
Požadované vzdělání: Střední - vyučen

Pracovní náplň: Montáž elektro komponentů, jejich propojování vodiči/ Sestavování rozvaděčů

Požadujeme: Základní praxi v elektro-oboru Znalost čtení elektro schémat Vyhlášku 50/1978 Sb. § 6 Samostatnost v rozhodování Aktivní přístup k řešení úkolů Vysokou kvalitu odvedené práce

Nabízíme: Měsíční a roční výkonové bonusy (první 2 měsíce až 5% ze základního platu, od 3. měsíce až 10%) Týden dovolené navíc Stravenky Jednosměnný provoz Zaučení na pozici Nástup přímo do kmene Zastávku MHD před závodem Teambuildingové akce – firemní večírek, dračí lodě, bowling …

DIRAC Industries s.r.o.

DIRAC Industries s.r.o. se opírá o více než 60 let zkušeností v oboru elektrického průmyslového vytápění a ohřevu.… Více

+420323040782

Týden dovolené navíc Teambuildingové akce Stravenky roční bonus Měsíční bonusy

K Automobilce 585, Kolín - Sendražice

Kontaktní osoba: Monika Literová