Fakturant/ka

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Místo výkonu: Kutná Hora
Délka úvazku: Na dobu neurčitou
Zaměstnavatel: Vinné sklepy Kutná…
Požadované vzdělání: Střední - s maturitou

Informace o pozici

Hledáme zaměstnance na pozici FAKTURANT/KA.

Požadujeme: středoškolské vzdělání a praxe min. 1 rok v oboru samostatnost, zodpovědnost a komunikativnost, flexibilita znalost práce na PC (MS Office) výhodou: řidičský průkaz, zkušenosti v oblasti účetnictví výhodou: znalost sytému INFOwin, zkušenosti s vedením projektů

Náplň práce: příprava podkladů pro hlavní účetní evidence pokladních dokladů a faktur tvorba pravidelných přehledů a reportů další administrativní práce, podpora provozu vinařství

Nabízíme: smlouva na hlavní pracovní poměr dobrý pracovní kolektiv, dlouhodobá spolupráce stabilní a flexibilní zaměstnavatel

Další podmínky: nástup září 2019 platové a další podmínky budou řešeny při osobním pohovoru

Místo výkonu práce: Vinné sklepy Kutná Hora, Jiřího z Poděbrad 288, Kutná Hora

Váš životopis zašlete na email jana.flechtnerova@vinokutnahora.cz

Vinné sklepy Kutná Hora, s.r.o.

Rodinné vinařství založené roku 2002 - www.vinokutnahora.cz Více

605884442

Požadované schopnosti a osobnostní předpoklady:

Řidičský průkaz skupiny B Osobní odpovědnost

Nabízené benefity:

Zaměstnanecké slevy

Jiřího z Poděbrad 288/13, Kutná Hora

Kontaktní osoba: Mgr. Jana Flechtnerová

605884442