Specialista online marketingu

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 26 000 - 26 000
Místo výkonu: Čáslav, Kalabousek 1661, Sídlo společnosti STARKL zahradník
Délka úvazku: Na dobu určitou
Zaměstnavatel: Starkl - zahradník…
Požadované vzdělání: Vyšší odborné / Střední - vyučen s maturitou (nástavba) / Střední - s maturitou
Požadované jazyky: Anglický jazyk

Informace o pozici

Pracovní náplň:

• Správa online marketingových aktivit v rámci národních poboček firmy Starkl (Česká republika, Maďarsko, Polsko, Rakousko, Rumunsko, Slovensko)

• Spolupráce na plánování nových strategií spojených s udržováním a zvyšováním návštěvnosti a konverzí webů

• Práce s webovými analytickými nástroji

• Tvorba PR článků

• Správa PPC kampaní

• Správa sociálních sítí

V rámci menšího marketingového týmu budete také:

• spolupracovat na správě obsahu a optimalizování webových stránek

• spolupracovat na marketingových aktivitách s externisty a agenturami

• komunikovat se zaměstnanci jednotlivých národních poboček

• spolupracovat na průzkumu prostředí trhu

Po zapracování možnost pracovního úvazku na dobu neurčitou

Požadujeme:

• Vzdělání se zaměřením na obchod, propagaci či reklamu

• Vhodné i pro absolventy

• Znalost práce na PC, MS Office, jednoduché grafické programy

• Skvělá orientace v rámci internetu

• Znalost AJ na komunikační úrovni

Výhodou:

• Základní znalost SEO

• Znalost práce s webovými analytickými nástroji

• Základní znalost němčiny

Zaměstnanec bude pracovat v sídle firmy v Čáslavi.

Starkl - zahradník spol. s r.o.

Zahradnictví, zásilková služba a zahradní centrum. Více

327 314 981

Nabízené benefity:

Stravenky

Kalabousek 1661, Čáslav

Kontaktní osoba: Martina Podhradská

327 314 981