Vývojový pracovník

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Místo výkonu: Třemošnice
Délka úvazku: Na dobu určitou
Zaměstnavatel: DAKO-CZ, a.s.
Požadované vzdělání: Vyšší odborné / Vysoká škola - magisterské / Vysoká škola - bakalářské / Střední - vyučen s maturitou (nástavba)
Požadované jazyky: Anglický jazyk

Jsi fanda do pneumatiky či hydrauliky? Baví Tě vývoj? Chceš práci, kde budeš přispívat k bezpečnosti na železnici? Pokud jsou Tvé odpovědi ANO, neváhej nás kontaktovat. Jsme DAKO-CZ, a.s. a dodáváme brzdové komponenty pro nákladní a osobní vozy, vozy metra či tramvaje. Nyní máš možnost se připojit i TY!

Náplň práce: vývoj prvků hydraulických nebo pneumatických brzdových systémů pro kolejová vozidla návrh zkoušek nově vyvinutých prvků brzdových systémů včetně jejich realizace identifikace a analýza problémů nově vyvinutých prvků brzdových systémů ve zkušebním provozu práce v programu Inventor, Acad spolupráce s externími dodavateli

Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení roční odměny příspěvek na dopravu dotované stravování restauračním způsobem 5 týdnů dovolené možnost pronájmu bytu stabilní zaměstnání s možností kariérního růstu ostatní zaměstnanecké výhody garantované v kolektivní smlouvě

Požadujeme: VŠ nebo SŠ vzdělání ve strojírenském oboru výhodou znalost v oblasti fyziky, mechaniky, pružnosti a pevnosti základní znalost AJ analytické myšlení, organizační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, schopnost práce v týmu

Ještě bys chtěl/-a víc důvodů, proč se připojit? Podívej se na naše video z Czech RailDays 2019: https://www.youtube.com/watch?…

Pro bližší informace volejte na tel.č.: 605 222 622 nebo piště na e-mail: michaela.klembarova@dako-cz.cz

DAKO-CZ, a.s.

Společnost DAKO-CZ je předním výrobcem pneumatických, elektromechanických a hydraulických brzdových systémů pro… Více

605 222 622

Požadované schopnosti a osobnostní předpoklady:

Schopnost práce v týmu Samostatnost Organizační schopnosti analytické myšlení

Týden dovolené navíc Profesní růst příspěvek na dopravu odborné vzdělávání) Možnost vzdělávání (jazyky kurzy práce na PC Flexibilní pracovní doba Dotované stravování 13.plat

Josefa Daňka 1956, Třemošnice

Kontaktní osoba: Michaela Klembarová

605 222 622