Recepční

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 20 000 - 20 000
Místo výkonu: Kutná Hora
Délka úvazku: Na dobu neurčitou
Zaměstnavatel: S.M.A., a.s.
Požadované vzdělání: Střední - vyučen s maturitou (nástavba) / Střední - s maturitou
Požadované jazyky: Anglický jazyk

Informace o pozici

Hotel Mědínek Old Town Kutná Hora *** hledá RECEPČNÍ

Náplň práce: • check-in a check-out hostů • příprava a kontrola účtů a rezervací • zodpovědnost za hotovostní a bezhotovostní operace • komunikace s klienty, concierge služby • směny na krátký-dlouhý týden • administrativní úkony spojené s chodem hotelu Požadujeme: • praxe na obdobné pozici vítána • reprezentativní vystupování • samostatnost, spolehlivost a ochota • komunikativní znalost AJ a dalších jazyků výhodou • ochotu pracovat na dvousměnný provoz • znalost systému Hores výhodou Nabízíme: • zázemí stabilního zaměstnavatele • krátký/dlouhý týden • motivující mzdové ohodnocení • přátelský kolektiv • personální stravování • termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Věříme, že Vás naše nabídka zaujala. Reagujte pomocí odpovědního tlačítka a přiložením svého strukturovaného CV. Vybraní uchazeči budou přizváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Vás.

Požadované schopnosti a osobnostní předpoklady:

Osobní odpovědnost

Nabízené benefity:

možnost využívání hotelových služeb za zvýhodněné ceny

Kontaktní údaje

S.M.A., a.s.

Sabinova 707/7, Praha

Kontaktní osoba: Eva Stejskalová

602141001