Strategický nákupčí

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Místo výkonu: Třemošnice
Délka úvazku: Na dobu určitou
Zaměstnavatel: DAKO-CZ, a.s.
Požadované vzdělání: Vyšší odborné / Vysoká škola - magisterské / Vysoká škola - bakalářské / Střední - s maturitou
Požadované jazyky: Anglický jazyk

Požadujeme: SŠ/VŠ v oblasti strojírenství, obchodu, ekonomie výhodou Znalost práce na PC s IS, MS Office (Excel, Word, PowerPoint) Výhodou znalost softwaru Microsoft Dynamics NAV, Factory Planner aTPV2000 Znalost výkresové dokumentace Znalost AJ (komunikace se zákazníky/tele­fonická, písemná) Praxe v úseku nákupu min. 2 roky Řidičský průkaz sk. B

Náplň práce: Vedení výběrových řízení Sestavování plánu úspor a aktivní přístup ke snížení nákladů. Cenová jednání s dodavateli Vyhledávání nových dodavatelů Zajišťování procesu vzorkování Zakládání nových systémových karet Účast při vývoji nových projektů Sestavování plánu auditů Hodnocení dodavatelů

Nabízíme: 5 týdnů dovolené, závodní stravování, možnost pronájmu bytu Perspektivní a stabilní zaměstnání, možnost profesního a kariérového růstu Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, kurzy práce na PC a další odborné vzdělávání) Práce v otevřeném a přátelském pracovním prostředí Odpovídající finanční ohodnocení Ostatní zaměstnanecké výhody garantované v kolektivní smlouvě

DAKO-CZ, a.s.

Společnost DAKO-CZ je předním výrobcem pneumatických, elektromechanických a hydraulických brzdových systémů pro… Více

469 617 525

Požadované schopnosti a osobnostní předpoklady:

Řidičský průkaz skupiny B Osobní odpovědnost

Závodní stravování Týden dovolené navíc Služební telefon i pro soukromé účely Služební notebook i pro soukromé účely Příspěvěk na vzdělávání Flexibilní pracovní doba 13.plat

Josefa Daňka 1956, Třemošnice

Kontaktní osoba: Michaela Klembarová

469 617 525