Strategický nákupčí

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Místo výkonu: Třemošnice
Délka úvazku: Na dobu určitou
Zaměstnavatel: DAKO-CZ, a.s.
Požadované vzdělání: Vyšší odborné / Vysoká škola - magisterské / Vysoká škola - bakalářské / Střední - s maturitou
Požadované jazyky: Anglický jazyk

Náplň práce: Vedení výběrových řízení v oblasti odlitků, výkovků, vzduchojemů Sestavování plánu úspor a aktivní přístup ke snížení nákladů Cenová jednání s dodavateli Vyhledávání nových dodavatelů Zajišťování procesu vzorkování Účast při vývoji nových projektů Hodnocení dodavatelů

Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení roční odměny příspěvek na dopravu dotované stravování restauračním způsobem 5 týdnů dovolené možnost pronájmu bytu stabilní zaměstnání s možností kariérního růstu ostatní zaměstnanecké výhody garantované v kolektivní smlouvě

Požadujeme: SŠ/VŠ v oblasti strojírenství výhodou Praxe v oblasti slévárenství, odlitků, výkovků Znalost výkresové dokumentace Znalost AJ (komunikace se zákazníky/tele­fonická, písemná) Znalost práce na PC s IS, MS Office (Excel, Word, PowerPoint) Řidičský průkaz sk. B

DAKO-CZ, a.s.

Společnost DAKO-CZ je předním výrobcem pneumatických, elektromechanických a hydraulických brzdových systémů pro… Více

469 617 525

Požadované schopnosti a osobnostní předpoklady:

Řidičský průkaz skupiny B

zvýhodněné volání Závodní stravování Týden dovolené navíc příspěvek na dopravu penzijní připojištění Flexibilní pracovní doba 13.plat

Josefa Daňka 1956, Třemošnice

Kontaktní osoba: Michaela Motýlová

469 617 525