Svářeč co2

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 26 000 - 29 000
Místo výkonu: Zbraslavice
Délka úvazku: Na dobu neurčitou
Zaměstnavatel: CHARVÁT Group s.r.o.
Požadované vzdělání: Střední - vyučen s maturitou (nástavba) / Střední - vyučen / Střední - s maturitou

Informace o pozici

Náplň práce:

  • svařování hydraulických válců

Požadujeme:

  • ochotu pracovat ve 2 směnném provozu / bez nočních směn
  • manuální zručnost, pečlivost, odpovědný přístup
  • samostatnost, chuť pracovat
  • vyučení v technickém směru výhodou
  • svářecký průkaz
  • zkušenosti ve výrobní / strojírenské firmě výhodou

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti
  • práce na HPP na dobu neurčitou
  • výše platu v závislosti na předchozích pracovních zkušenostech v rozmezí od 26.000,– Kč do 29.000,– Kč,
  • roční valorizace platu
  • zaměstnanecké benefity: stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění, příspěvek na dopravu, odměny za docházku
  • 22 dnů dovolené
  • možnost zvýšení kvalifikace, kariérní růst v rámci celé společnosti

Vaše životopisy prosím zasílejte na e-mail: vavrickova@charvat-chs.cz

CHARVÁT Group s.r.o.

Naší hlavní aktivitou je průmyslová hydraulika, kde firma CHARVÁT Group s.r.o. zaujímá rozhodující podíl ve výrobě a… Více

Stravenky příspěvek na penzijní či životní pojištění příspěvek na dopravu

Zbraslavice 394, Zbraslavice

Kontaktní osoba: Ilona Vavřičková