Obráběč - obsluha cnc strojů

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 27 000 - 34 000
Místo výkonu: Zbraslavice
Délka úvazku: Na dobu neurčitou
Zaměstnavatel: CHARVÁT Group s.r.o.
Požadované vzdělání: Střední - vyučen s maturitou (nástavba) / Střední - vyučen / Střední - s maturitou

Strojírenská společnost CHARVÁT Group s.r.o. pro pracoviště ve Zbraslavicích hledá do svého týmu kolegu na pozici Obráběč – obsluha CNC strojů.

Náplň práce:

  • obsluha CNC obráběcích strojů,
  • provádění prací potřebných pro obrábění materiálu (broušení, vrtání, soustružení, frézování),
  • seřizování.

Požadujeme:

  • odborné vyučení bez maturity (nejlépe strojírenského zaměření),
  • zkušenosti v oboru výhodou,
  • ochotu pracovat ve 2 směnném provozu (bez nočních směn),
  • orientaci ve výkresové dokumentaci,
  • manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, prostorovou představivost.

Nabízíme:

  • práci na HPP na dobu neurčitou,
  • výše platu v závislosti na předchozích pracovních zkušenostech v rozmezí od 27.000,– Kč do 34.000,– Kč (včetně příplatku za odpolední směnu),
  • náborový příspěvek 10.000,– Kč (po odpracování 6 měsíců),
  • zaměstnanecké benefity: stravenky v hodnotě 118 Kč/odpracovaný den, příspěvek na penzijní/životní pojištění ve výši 300 Kč/měsíc, 22 dnů dovolené, příspěvek na dopravu, možné odměny ve výši 2.000 Kč/měsíc, odměny k životním událostem (svatby, jubilea, …), odměny za odpracované roky, vzdělávací kurzy, firemní akce atd.,
  • možnost zvýšení kvalifikace,
  • kariérní růst v rámci celé společnosti.

Životopisy, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu: fialova@charvat-chs.cz.

Kontakt:

  • CHARVÁT GROUP s.r.o.
  • Jarmila Fialová
  • Telefon: + 420 315 745 272, + 420 606 879 902

CHARVÁT Group s.r.o.

Naší hlavní aktivitou je průmyslová hydraulika, kde firma CHARVÁT Group s.r.o. zaujímá rozhodující podíl ve výrobě a… Více

Nabízené benefity:

Stravenky příspěvek na pojištění příspěvek na dopravu

Zbraslavice 394, Zbraslavice

Kontaktní osoba: Jarmila Fialová