Pracovník/ce prodejny/recepce - charvát group s.r.o.

Typ úvazku: Práce na plný úvazek
Typ vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 23 000 - 25 000
Místo výkonu: Zbraslavice
Délka úvazku: Na dobu neurčitou
Zaměstnavatel: CHARVÁT Group s.r.o.
Požadované vzdělání: Střední - vyučen s maturitou (nástavba) / Střední - s maturitou
Požadované jazyky: Německý jazyk /Anglický jazyk

Informace o pozici

Pro společnost CHARVÁT GROUP hledáme pečlivého a odpovědného kolegu / kolegyni na pozici pracovníka/ce recepce a provozovny.

Náplň práce:

  • vyřizování vstupů do závodu (dopravci, firemní návštěvy)
  • přepojování telefonátů
  • obsluha zákazníků na prodejně (servis hadic)
  • vychystávání objednávek na drobný obchodní sortiment pro naše zákazníky/ provozovny

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • SŠ vzdělání s maturitou, technického či ekonomického zaměření výhodou
  • znalost AJ či NJ na mírně pokročilé úrovni
  • pečlivost a odpovědný přístup k práci
  • zkušenosti s obdobou pracovní pozicí výhodou
  • absolventa s ochotou učit se novým věcem zaučíme

Co vám můžeme nabídnout:

  • zázemí české konzervativní společnosti
  • jistotu stabilního zaměstnavatele
  • práci na jednu směnu
  • řadu firemních benefitů: příspěvek na stravné, dovolená navíc, příspěvek na pojištění ad.

V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš profil na uvedený kontakt.

CHARVÁT Group s.r.o.

Naší hlavní aktivitou je průmyslová hydraulika, kde firma CHARVÁT Group s.r.o. zaujímá rozhodující podíl ve výrobě a… Více

+ 420 327 591 112

Požadované schopnosti a osobnostní předpoklady:

Osobní odpovědnost

Nabízené benefity:

Stravenky příspěvek na dopravu

Kontaktní údaje

Zbraslavice 394, Zbraslavice

Kontaktní osoba: Ilona Vavřičková