Pracovník montáže hydraulických válců

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 24 000 - 29 000
Místo výkonu: Zbraslavice č.p. 394
Délka úvazku: Na dobu neurčitou
Zaměstnavatel: CHARVÁT Group s.r.o.
Požadované vzdělání: Střední - vyučen

Informace o pozici

Co vás čeká:

• montáž a kompletace hydraulických válců, • testování hydraulických vál­ců.

Co požadujeme:

• vyučení v technickém směru (výhodou), • zkušenosti ve výrobní/strojí­renské firmě (výhodou), • ochotu pracovat ve 2 směnném provozu (bez nočních směn), • manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, chuť pracovat.

Co můžeme nabídnout:

• práci ve stabilní české společnosti v příjemném kolektivu, • HPP na dobu neurčitou, • výše platu v závislosti na předchozích pracovních zkušenostech v rozmezí od 24.000,– Kč do 29.000,– Kč, • řadu zaměstnaneckých benefitů: 22 dnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na životní/penzijní pojištění, odměny za docházku, firemní akce, příspěvek na dopravu, atd.

Životopisy, prosím, zasílejte na e-mail: vavrickova@charvat-chs.cz.

Kontakt:

Zaměstnavatel: CHARVÁT GROUP s.r.o. Bc. Ilona Vavřičková, sekretariát Telefon: + 420 327 591 112

CHARVÁT Group s.r.o.

Naší hlavní aktivitou je průmyslová hydraulika, kde firma CHARVÁT Group s.r.o. zaujímá rozhodující podíl ve výrobě a… Více

Stravenky příspěvek na penzijní či životní pojištění příspěvek na dopravu

Zbraslavice 394, Zbraslavice

Kontaktní osoba: Ilona Vavřičková