Obsluha pily a práce ve skladu

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 24 000 - 26 000
Místo výkonu: Zbraslavice č.p. 394
Délka úvazku: Na dobu neurčitou
Zaměstnavatel: CHARVÁT Group s.r.o.
Požadované vzdělání: Střední - vyučen

Strojírenská společnost CHARVÁT Group s.r.o. pro pracoviště ve Zbraslavicích hledá do svého týmu kolegu na pozici obsluha pily a práce ve skladu.

Náplň práce:

  • obsluha pily – řezání materiálu,
  • nakládka/vykládka aut,
  • řízení VZV (zaškolení a průkaz řidiče VZV uhradíme).

Požadujeme:

  • SOU bez maturity,
  • zkušenosti s obsluhou CNC strojů výhodou (nezkušené zaškolíme),
  • orientaci ve výkresové dokumentaci,
  • ochotu pracovat ve 2 směnném provozu (bez nočních směn),
  • manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, dobrý zdravotní stav, pracovitost.

Nabízíme:

  • práci na HPP na dobu neurčitou,
  • výše platu v závislosti na předchozích pracovních zkušenostech v rozmezí od 24.000,– Kč do 26.000,– Kč,
  • zaškolení zkušenými kolegy,
  • zaměstnanecké benefity: stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění, 22 dní dovolené, příspěvek na dopravu, odměny za docházku, firemní akce atd.,
  • možnost zvýšení kvalifikace, kariérní růst v rámci celé společnosti.

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Životopisy, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu: vavrickova@charvat-chs.cz.

Kontakt:

CHARVÁT GROUP s.r.o. Bc. Ilona Vavřičková, sekretariát Telefon: + 420 327 591 112

CHARVÁT Group s.r.o.

Naší hlavní aktivitou je průmyslová hydraulika, kde firma CHARVÁT Group s.r.o. zaujímá rozhodující podíl ve výrobě a… Více

327591112

Stravenky příspěvek na penzijní či životní pojištění příspěvek na dopravu

Zbraslavice 394, Zbraslavice

Kontaktní osoba: Ilona Vavřičková

327591112