Finanční kontrolor (junior / senior)

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 30 000 - 90 000
Místo výkonu: Kutná Hora
Délka úvazku: Na dobu neurčitou
Zaměstnavatel: Foxconn Technology…
Požadované vzdělání: Vysoká škola - magisterské / Střední - s maturitou
Požadované jazyky: Anglický jazyk

Vyznáte se skvěle ve výsledovce? Cítíte se v oblasti finančního controllingu jako ryba ve vodě?

Pak hledáme Vás!

Jaká by byla náplň Vaší práce?

  • Navrhovat, koordinovat, optimalizovat a automatizovat procesy v oblasti financí (pravidelné výkazy, účetní operace)
  • Vyjednávání interně v rámci korporátu i externě se zákazníkem (nastavování business modelu, cen a vyúčtování služeb)
  • Účast na měsíční a roční finanční uzávěrce – jak bude co zaúčtováno, dohadováno (kontrola účtování, tvorba dohadných a opravných položek)
  • Navrhovat řešení u nestandardních účetních operací
  • Reportování výsledků top managementu

Jakou máme představu o ideálním kandidátovi / kandidátce?

  • Máte zájem vidět a chápat širší souvislosti
  • Máte logické a analytické myšlení
  • Máte zkušenosti s financemi ideálně z výrobní společnosti
  • Umíte jednat s interními i externími zákazníky
  • Rádi pracujete na nových úkolech, poznáváte nové a chcete na sobě pracovat
  • Jste týmový hráč
  • Opravdu se Vám bude hodit angličtina (nejlépe plynulá AJ, ale rádi dáme šanci i zájemcům s komunikativní úrovní)
  • Účetní principy máte v malíčku (rozumíte účetním principům a ovládáte je)
  • Máte zkušenosti s transakcemi v SAPu

Co Vám nabízíme?

  • Výzvu – budete nejen u digitalizace a automatizace, ale rovněž u nastavování a dohadování podmínek pro nové projekty
  • Zázemí silné společnosti s aktuálně 3 velkými zákazníky, kteří plánují na přelomu roku 2021/2022 rozjezd 2 zbrusu nových projektů a ty musíme správně finančně uchopit.
  • Prostor pro Váš osobní i profesní rozvoj
  • Přátelský tým zkušených i méně zkušených kolegů, kteří netrpělivě čekají na sdílení svého a čerpání nového know how
  • Řada zaměstnaneckých benefitů – služební telefon + notebook a 5 týdnů dovolené je samozřejmostí. Rádi Vám nabídneme příspěvek na penzijní připojištění (již od 2% z hrubé mzdy), příspěvek na vzdělávací kurzy, zvýhodněné tarify pro celou rodinu již od 11 Kč a mnoho dalšího. Seniornímu kandidátovi rádi nabídnete rovněž služební vůz.

Těšíme se na Vás!

Požadované schopnosti a osobnostní předpoklady:

znalost účetnictví spolehlivost Samostatnost Řidičský průkaz skupiny B Pečlivost Osobní odpovědnost logické myšlení energii

Zaměstnanecké slevy výhodné T-mobile tarify Týden dovolené navíc Služební telefon i pro soukromé účely Služební notebook i pro soukromé účely Služební automobil příspěvky na dovolenou Příspěvěk na vzdělávání Příspěvek na penzijní připojištění příspěvek na dopravu Kafetérie 3 000Kč Flexibilní pracovní doba benefity

Kontaktní údaje

Foxconn Technology CZ s.r.o.

Karlov 245, Kutná Hora

Kontaktní osoba: Tereza Dumanová

733593316