Provozní pracovník/pracovnice pro zahraničí s nj

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 30 000 - 30 000
Místo výkonu: Zbraslavice č.p. 394
Délka úvazku: Na dobu neurčitou
Zaměstnavatel: CHARVÁT Group s.r.o.
Požadované vzdělání: Vysoká škola - bakalářské / Střední - s maturitou
Požadované jazyky: Německý jazyk

Česká strojírenská společnost CHARVÁT Group s.r.o., zabývající se strojírenskou výrobou, hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Provozní pracovník/pra­covnice pro komunikaci s německy mluvícími zákazníky.

Pracovní náplň:

  • aktivní komunikace s německy mluvícími zákazníky v písemní i telefonické podobě,
  • spolupráce s obchodním zástupcem, tvorba cenových nabídek,
  • evidence objednávek do informačního systému,
  • fakturace a expedice dodávek.

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou,
  • znalost NJ min. na úrovni B2,
  • uživatelská znalost MS Office,
  • znalost informačního systému Helios výhodou.

Nabízíme:

  • zaškolení zkušenými kolegy,
  • nástupní plat od 30.000,– Kč hrubého dle předchozích pracovních zkušeností,
  • firemní benefity: 22 dní dovolené, možnost odměny 2.000,– Kč/měsíc, příspěvek na penzijní/životní pojištění ve výši 300,– Kč/měsíc, – příspěvek na dopravu, stravenky v hodnotě 118 Kč/odpracovaný den, odměny za odpracované roky a k životním jubileím, flexibilní pracovní doba, mobilní telefon, vzdělávací kurzy, firemní akce, aj.

Informace o pozici:

  • místo pracoviště: Zbraslavice/možnost práce na pobočce v Německu,
  • jednosměnný provoz,
  • práce na plný úvazek na dobu neurčitou.

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Vaše životopisy zasílejte na e-mail: fialova@charvat-chs.cz

Kontakt:

  • CHARVÁT Group s.r.o.
  • Jarmila Fialová, personální oddělení
  • Telefon: + 420 606 879 902, +420 315 745 272

CHARVÁT Group s.r.o.

Naší hlavní aktivitou je průmyslová hydraulika, kde firma CHARVÁT Group s.r.o. zaujímá rozhodující podíl ve výrobě a… Více

+ 420 606 879 902, +420 315 745 272

stravenky v hodnotě 118 Kč/den Stravenky příspěvek na penzijní/životní pojištění 300 Kč/měsíc příspěvek na dopravu odměny za odpracované roky Mobilní telefon firemní akce... 22 dní dovolené

Zbraslavice 394, Zbraslavice

Kontaktní osoba: Jarmila Fialová