Doplňujeme řady detektivů ve výrobě elektroniky

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 25 000 - 31 000
Místo výkonu: Kutná Hora
Délka úvazku: Na dobu neurčitou
Zaměstnavatel: Foxconn Technology…
Požadované vzdělání: Střední - vyučen
Požadované jazyky: Anglický jazyk

Práce ve výrobě nemusí být nuda. Nyní máte možnost přesvědčit se o tom sami. Doplňujeme řady detektivů, kteří nám každý den pomáhají objevovat a opravovat chyby na našich výrobcích. Bez těchto kolegů by nemohly zakázky odjet k našemu zákazníkovi – nikdo z nás přeci nechce dostat nefunkční produkt. Troufnete si na tuto detektivní práci i vy?

A co bude Vaším úkolem?

  • Hlavní misí je oprava jednotek, které neprošly funkčními testy.
  • Na chybných jednotkách a jejich základních deskách budete zjišťovat čím je problém způsobený a následně jej opravíte – výměnou komponentů.
  • To celé pravidelně evidujete v počítači do interních systémů.
  • Nemusíte se bát, chybové hlášky jsou zaznamenány z testů, takže vy už jen budete zjišťovat příčinu.
  • Tím ale cesta jednotky ve výrobě nekončí. Bude potřeba ji znovu otestovat – o to už se postarají další kolegové.

Co požadujeme, ale i uvítáme

  • Určitě využijete svoji znalost práce na počítači, kterou je nutné ovládat.
  • Jste ochotný/á chodit na 12 hod směny denní i noční – směnný kalendář máme k dispozici na půl roku dopředu.
  • Znáte počítačové komponenty? Skvělé, zaškolování pro vás bude hračka.
  • A v neposlední řadě využijete i znalost angličtiny (není podmínkou) – využíváme jí v interních systémech.

Co nabízíme

  • Při žádosti o hypotéku se Vám bude hodit smlouva na dobu neurčitou.
  • Každoročně revidujeme mzdy a posledních několik let jsme navyšovali základní mzdu.
  • Výplata na účtě nejpozději 15. v měsíci.
  • Ušetříme Vám čas strávený za sporákem – v naší jídelně si můžete vybrat minimálně ze šesti dotovaných jídel. Pracovní ráno můžete nastartovat s kolegy u vajíček se slaninou nebo ovesné kaše.
  • Chcete pracovat s přáteli či rodinou? Doporučte je a získej až 80 000 Kč ročně.
  • Nemusíte řešit, jak se dostanete do práce – využít můžete svozovou dopravu z Kolína nebo Čáslavi zdarma.
  • Každý kalendářní rok dostanete 3000 Kč na zážitky, akce nebo produkty do systému Cafetérie. Využít je můžete na téměř na cokoliv kromě potravin. Např. lékárna, kino, divadlo, knihy, jazykové kurzy, …

Pro více informací mi zašlete své CV, nebo prostě napište, či zavolejte! Těším se na odpovědi!

Požadované schopnosti a osobnostní předpoklady:

Základní znalost práce na PC Ochota učit se novým věcem Ochota pracovat na 12hod směny

Zvýhodněné stravování Firemní svoz u Kolína Čáslavi zdarma Bonusový systém Cafetérie 3 000 - ročně

Kontaktní údaje

Foxconn Technology CZ s.r.o.

Karlov 245, Kutná Hora

Kontaktní osoba: Michaela Karásková

733 593 457