Aplikační technik - cad/cam specialista

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Plat:
Místo výkonu: Golčův Jeníkov
Délka úvazku: Na dobu určitou
Zaměstnavatel: HOUFEK a.s.
Požadované vzdělání: Vyšší odborné / Střední - vyučen s maturitou (nástavba) / Střední - s maturitou
Požadované jazyky: Anglický jazyk

Informace o pozici

Požadavky

  • Vzdělání technického směru
  • Minimální základní znalost CAD/CAM prostředí, schopné zaučíme
  • Schopnost orientace ve výkresové dokumentaci

Pracovní náplň

  • Tvorba programů s pomocí CAD/CAM systému
  • Ověřování na počítačových simulacích a tvorba případné optimalizace

komunikace se zákazníky

HOUFEK a.s.

Největší výrobce dřevoobráběcích strojů v České Republice. Společnost se zabývá např. výrobou hranových brusek,… Více

+420778713671

Požadované schopnosti a osobnostní předpoklady:

Řidičský průkaz skupiny B Osobní odpovědnost

Služební telefon i pro soukromé účely Příspěvěk na vzdělávání

Kontaktní údaje

HOUFEK a.s.

Obora 797, Golčův Jeníkov

Kontaktní osoba: Alena Susserová