Obchodník pro střední čechy (kolín, kutná hora)

Typ vztahu: Práce na ŽL (IČO)
Místo výkonu: Kutná Hora
Délka úvazku: Na dobu neurčitou
Zaměstnavatel: Slevomat.cz, s.r.o.
Požadované vzdělání: Střední - s maturitou

Baví vás obchod, ale chtělo by to víc šťávy? Dnes je váš šťastný den!

Aktuálně vzniká nová zajímavá příležitost pro obchodníky z okolí Nymburka, Kolína, Kutné Hory či Mělníka – zkrátka Středočechy, kteří přinesou zajímavé obchodní partnery právě ze svého okolí.

Střední Čechy žijí a s nimi spousta restaurací, kaváren a barů, možností k zážitkům, zábavě i adrenalinu, wellness a hýčkání všeho druhu – možností je nepřeberně. A právě toto jsou vaši potenciální obchodní partneři.

Znáte vaše okolí jako své boty a neunikne Vám žádná novinka, co se v okolí šustne? Pak máte skoro vyhráno. Potřebujete už jen náš nekonečně variabilní produkt, který lze přizpůsobit každému partnerovi na míru, a sílu značky, kterou netřeba představovat.

Slevomat přináší zákazníkům každý den inspiraci k tomu, co v okolí vyzkoušet vyzkoušet. A protože kapacita regionu se zdá nevyčerpatelná, obchodní tým stále rozšiřujeme.

Koho hledáme?

Dařit se u nás bude obchodníkům, kteří se nebojí oslovit velkého partnera se zvučným jménem i umí odhalit potenciál toho menšího. Jste neúnavní průzkumníci nových trendů a víte, co bude frčet příště? Pak jste u nás správně.

Na oplátku dostanete velkou svobodu a samostatnost v obchodování. Je na vás, jak si domluvíte schůzky a jestli jste spíš ranní ptáče či noční sova – důležité jsou výsledky.

I když se obchoduje samostatně v terénu, k dispozici vám bude tým – fungujeme nejen jako kolegové, ale i jako sehraná parta.

A co ještě za to?

Třešničkou na dortu je motivační systém, který máme nastavený tak, abychom vás odměnili nejen za sjednané nabídky, ale také pomocí dalších bonusů, v nichž se odráží rovněž aktivita, odhodlání a chuť se rozvíjet. I nový člen týmu má v začátcích stabilní příjem a po zapracování neomezené možnosti výdělku bez zastropování.

Nejsme svázaní korporátními pravidly, oceňujeme hledání nových cest a nápadů, no a v neposlední řadě si z kolegů děláme přátele, se kterými rádi zajdeme na pivo.

Pořád nemáte dost? Bezva! V tomto článku zodpovíme i vaše nejtajnější otázky: https://www.slevomat.cz/…-bali-zeptat

Náplň práce je zejména: Aktivní vyhledávání a zajišťování nových obchodních příležitostí v oblasti lokálních služeb Prodej atraktivního internetového produktu a poradenství při plánování internetové inzerce Dlouhodobá péče a budování vztahů s obchodními partnery Minimum obchodní administrativy a maximum spolupráce s týmem obchodní podpory

Požadujeme: Dobrou znalost regionu Obchodní zkušenosti (např. z gastronomie, hotelnictví nebo marketingu) Komunikativnost, týmovou spolupráci, organizovanost, zodpovědnost a pečlivost Orientaci na výsledek Schopnost běžné práce s internetem a MS Office

Nabízíme: Samostatnou a pestrou práci v atraktivním oboru u firmy, která je špičkou na trhu Nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte Práci v mladém kolektivu rychle rostoucí silné firmy s více než 180 zaměstnanci V terénu plnou podporu regionálního managera Možnost flexibilního plánování času Vstupní zaškolení a zázemí v centru Prahy Atmosféru svobodné firemní kultury s orientací na výsledek a časovou flexibilitu Nástup možný ihned

Pojďte do toho s námi! Využijte nově vzniklých příležitostí, pošlete své CV s předmětem „Střední Čechy“ na prace@slevomat.cz a připište, proč si myslíte, že nám to spolu bude klapat.

Slevomat.cz, s.r.o.

Slevomat je místem, kde více než 1,3 milionu registrovaných zákazníků hledá inspiraci na nové zážitky v podobě služeb i… Více

Požadované schopnosti a osobnostní předpoklady:

Řidičský průkaz skupiny B

Nabízené benefity:

Pravidelné firemní akce Flexibilní pracovní doba boží tým

Újezd 450/40, Praha

Kontaktní osoba: Jana Procházková