Asistent/ka obchodního oddělení

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Plat:
Místo výkonu: Golčův Jeníkov
Délka úvazku: Na dobu určitou
Zaměstnavatel: HOUFEK a.s.
Požadované vzdělání: Vyšší odborné / Vysoká škola - bakalářské / Střední - vyučen s maturitou (nástavba) / Střední - s maturitou
Požadované jazyky: Anglický jazyk

Informace o pozici

Náplň práce:

• Podpora obchodního manažera • Příprava podkladů , administrativní podpora obchodního oddělení • Příprava, administrace a vyhodnocení obchodních aktivit • Práce s databázemi (interní, externí) • Příprava nabídek a smluv • Pravidelná komunikace se zákazníky (telefon, e-mail)

Požadujeme:

• Zájem o práci v obchodním oddělení • Komerční, analytické a logické myšlení • Prezentační a argumentační dovednosti , komunikativnost • Znalost anglického jazyka – základní, další jazyk výhodou • Znalost MS Office, dobrá znalost MS Excel • Pozitivní přístup, svědomitost a vytrvalost

HOUFEK a.s.

Největší výrobce dřevoobráběcích strojů v České Republice. Společnost se zabývá např. výrobou hranových brusek,… Více

+420778713671

Požadované schopnosti a osobnostní předpoklady:

Řidičský průkaz skupiny B

Kontaktní údaje

HOUFEK a.s.

Obora 797, Golčův Jeníkov

Kontaktní osoba: Alena Susserová