Lektor/ka výukových programů

Typ vztahu: Dohoda o pracovní činnosti
Plat:
Místo výkonu: Kutná Hora
Délka úvazku: Na dobu určitou
Zaměstnavatel: POD HORAMI z.s.
Požadované vzdělání: Vyšší odborné / Vysoká škola - magisterské / Vysoká škola - bakalářské / Střední - s maturitou

Informace o pozici

Nabízíme

  • Podnětné prostředí malého kolektivu
  • Práci na dohodu o provedení práce, nebo dohodu o pracovní činnosti
  • Nástup od 1.5. 2017, zástup za MD
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost vzdělávání (bezplatná účast na vzdělávacích akcích)
  • Vhled do fungování neziskové organizace

Náplň práce

  • Příprava a samostatné lektorování ekologických výukových programů pro MŠ a ZŠ v interiéru i exteriéru
  • Podíl na fungování pracoviště (úklid po akcích, administrativa související s pořádanými akcemi apod.)

Požadavky

  • Minimálně středoškolské vzdělání ( ideálně pedagogického směru, příp. vzdělání s přírodovědným, environmentálním či lesnickým zaměřením s pedagogickou kvalifikací)
  • Ekologické cítění
  • Samostatnost, kreativita
  • Řidičský průkaz sk.B, aktivní řidič
  • Pedagogická praxe výhodou (vedení kroužků, táborů, podíl na realizaci osvětových akcí apod.)

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem posílejte na adresu info@podhorami.cz Kontaktní osoba: J. Lišofská, tel. 603 39 80 73

Požadované schopnosti a osobnostní předpoklady:

Řidičský průkaz skupiny B Osobní odpovědnost

Kontaktní údaje

POD HORAMI z.s.

Jana Palacha 166, Kutná Hora

Kontaktní osoba: Jitka Lišofská

+420 603 398 073