Obsluha vzv

Typ úvazku: Práce na plný úvazek
Typ vztahu: Pracovní smlouva
Místo výkonu: Chrudimská 1882, 286 01 Čáslav
Délka úvazku: Na dobu určitou
Zaměstnavatel: LESS & TIMBER, a.s.
Požadované vzdělání: Střední - vyučen
Požadované jazyky: Nerozhoduje

Informace o pozici

Nabízíme stabilní zaměstnání v prosperující firmě. Jedná se o práci na hlavní pracovní poměr. Rádi Vás uvítáme v našem týmu.

Náplň práce: ◾ řízení vysokozdvižného vozíku, včetně obsluhy namontovaných mechanizmů, ◾ naváží vstupní materiál na optimalizaci, zabezpečuje přísun materiálu na jednotlivé linky, nakládka briket, hranolů ◾ odváží odpad, rovná materiál na předem určené pozice dle pokynů mistra, ◾ pracovní stroj je VZV značky Hyster.

Požadujeme: ◾řidičský průkaz W1 ( + alespoň 2 roky praxe) nebo řidičský průkaz W2 (bez nutnosti praxe) ◾nutnost mít řidičský průkaz na jakékoliv motorové vozidlo (v areálu se provoz řídí dle silničního zákona)

Nabízíme: ◾ mzda 21 000,– až 24 000,– Kč ◾ nadstandardní příplatky za přesčasovou práci ◾ kvalitní zaškolení ◾ stabilní zaměstnání v prosperující firmě ◾ finanční jistoty ◾ týden dovolené navíc ◾ dotované stravování, stravenky

LESS & TIMBER, a.s.

Společnost LESS & TIMBER se zaměřuje na komplexní zpracování přesíleného jehličnatého dřeva. Mezi nejdůležitější… Více

739539948

Požadované schopnosti a osobnostní předpoklady:

Řidičský průkaz skupiny C Řidičský průkaz skupiny B

Nabízené benefity:

Týden dovolené navíc příspěvek na závodní stravování

Kontaktní údaje

Chrudimská 1882, Čáslav

Kontaktní osoba: Eva Vlasáková

739539948