Manipulační dělník- obsluha svozového vozidla

Typ úvazku: Práce na zkrácený úvazek / Práce na plný úvazek / Brigáda
Typ vztahu: Pracovní smlouva
Místo výkonu: Ždánice 71, 281 63 Kostelec nad Černými lesy
Délka úvazku: Na dobu neurčitou
Zaměstnavatel: NYKOS a.s.
Požadované vzdělání: Základní / Střední - vyučen s maturitou (nástavba) / Střední - vyučen / Střední - s maturitou

Informace o pozici

Požadavky:

  • Dobrý zdravotní stav
  • Smysl pro zodpovědnost
  • Spolehlivost
  • Práce ve dvousměnném provozu
  • Možnost spolupráce formou brigády

Náplň práce:

  • Provádět určené práce při zajišťování svozových oblastí
  • Provádět manipulaci s odpadovými nádobami
  • Pečovat o svěřené prostředky a provádět jejich údržbu
  • Provádět nové práce dle pokynů vedoucího
  • Dodržovat provozní řád
  • Dodržovat bezpečnostní předpisy

Nabízíme:

  • Jistotu stabilní firmy
  • Dlouhodobý pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • 2 x ročně fasování drogerie
  • Možnost výplaty týdenních záloh mzdy
  • Věrnostní bonusy

NYKOS a.s.

Zabýváme se svozem komunálního odpadu a poskytováním komunálních služeb, dále mechanickou úpravou a tříděním odpadu. Více

702208250

Požadované schopnosti a osobnostní předpoklady:

Osobní odpovědnost

Nabízené benefity:

Příspěvky na stravování

Kontaktní údaje

NYKOS a.s.

Ždánice 71, Ždánice

Kontaktní osoba: Daniela Beranová

702208250