Vedoucí v prodejně maso - uzeniny

Převzato z Úřadu práce Převzato z Úřadu práce ČR.

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 15 000 Kč
Místo výkonu: Masarykova 146, 284 01 Kutná Hora
Zaměstnavatel: RABBIT Trhový…
Požadované vzdělání: Nerozhoduje

Náplň práce: řízení pracovního kolektivu, vedení administrativy, objednávky, obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží (příjem, příprava, skladování), inventury, zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů Požadujeme: samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, časovou flexibilitu, ochota učit se, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami, min. 3 roky praxe v prodeji masa a uzenin. Nabízíme: zaměstnání na plný pracovní úvazek, nástup možný ihned, prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou, zajistíme důkladné zaškolení, odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity Zaměstnanecké výhody: nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, závodní stravování V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: vavra@rabbit.cz, nebo volejte na 601 367 715, v pracovních dnech od 8–17hod Před osobní návštěvou s doporučenkou je NUTNÉ si schůzku domluvit telefonicky! Místo výkonu práce: Masarykova 146, Kutná Hora

Kontaktní údaje

RABBIT Trhový Štěpánov a.s.

Kontaktní osoba: Ing. Miroslav Vávra

+420 601 367 715